Witaj!        Ostatnie realizacje:
     W dzisiejszych czasach, gdy Internet stał się nieodłącznym elementem naszego życia, wszystko się z nim wiąże. Gdy potrzebujesz prognozy pogody, rozkładu jazdy pociągów, najnowszych informacji, zobaczyć co u znajomych, porozmawiać z osobami z drugiego końca świata - tutaj znajdziesz to wszystko. Trudno jest wyobrazić sobie świat bez portali informacyjnych, serwisów aukcyjnych, portali społecznościowych i całego przepływu informacji na jaki pozwala ta globalna sieć.

     Nieważne czy prowadzisz mały lokalny sklep z antykami czy masz ogromną sieć sklepów meblowych. Masz możliwość dotarcia do ogromnej rzeszy Klientów z całej Polski i nie tylko. Niewielkim nakładem możesz sprawić, że o Tobie lub Twojej firmie dowiedzą się osoby, które nie miałyby takiej szansy gdyby nie Internet.

     Gdy ktoś szuka przedmiotu lub usługi to najczęściej robi to przez Internet i korzysta z wyszukiwarki. Zazwyczaj także zwraca uwagę na stronę internetową firmy z której usług zamierza skorzystać. Ocenia jej zawartość, grafikę, estetykę... Na tej podstawie najczęściej buduje obraz firmy.

     Moim zadaniem jest przedstawić Twoją firmę w jak najlepszym świetle budując jak najlepszą stronę internetową.

Pozdrawiam,
Michał KrusiewiczAgroturystyka nad Biebrzą,
Agroturystyka-Konie.pl
www.agroturystyka-konie.pl
Kwiaciarnia
"Tajemniczy Ogród"
www.tokwiaciarnia.pl
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mazowsze"
www.osk-mazowsze.pl
© 2010- MKR Design